31.01.2010

Herşey okuyucu kitle için!! (limonlusu en güzeli)

Buraya yazmazsak nolur bura nolur ha size soruyorum lazımlık yazarları kisvesi altında toplanmış şuursuz kitle. Mesela ben yazınca buraya sıra size geçecek sizde yazmak zorunda kalacaksınız, ya da bu bütünüyle benim düşüncem. Neyse efendim gelelim konumuza; konumuz hiç bir konumuz olmaması, eee ne sandınız efendim yazıcak konumuz olsa buralar böyle kurak çöllere ürünü aylar önce kalkmış ürün mahrumu tarlalara dönmezdi. Aslında çok güzel bi yazı dizisi çalışmasına girmiştik ancak ondandan vazgeçiverdik anlık bi kararla. Elbet tekrardan fantastik yazı dizileri ya da ne bileyim ufak hikayeler, komik fıkralar, uzun anlamsız yazılar ya da komik olduğu sanrısına vardığımız acayip yazılar falan bunlar olacaktır ilerleyen zamanlarda lazımlığımızda. Yazımı lazımlık yazarlarına ufak bir uyarıyla bitirmek istiyorum sayın okuyucu kitle;

Ey sen lazımlık yazarı oluuum sen yazmazsan ben yazmazsam biz buralara bişeyler yazmazsak senin yazmadığını okuyucu kitle okuyamazsa benim yazmadığımı okuyucu kitle okuyamazsa bizim yazmadıklarımızı okuyucu kitle okuyamazsa malmıyız biz yazmadığımız şeyi nasıl okusun okuyucu kitle demezmisiniz? Demeyin bence yazın okusunlar, okuyun yazsınlar.

Not: Hay çabamı sikeyim afedersin, hadi kodum si yu görüşürüz öptüm bay 8)

1 yorum:

ÇöpLük dedi ki...

insan bir uyarı yazar başında bu yazıyı okumayın diye.nerden geldim buraya okudum şu lanet yazıyı:D...okuyucu bir kitle olmaktan çıkıp sadece okuyucu bir kütle olarak hayatıma devam etme riskiyle karşı karşıyayım.sanırım yanlış zaman yanlış yazı okudum ondan azıp çoştu deli gönlüm.. kafa gitti benim.